Eesti   Teised riigid

American Express® Platinum klienditeenindus pühendab meeleldi aega sellele, et sisustada Teie vaba aega mitmekesiselt. Kui soovite infot, kuidas veeta meeldejääv päev või õhtu Eestis või mujal maailmas, pöörduge oma Platinum klienditeenindusse ning juba õige pea edastame Teile info aset leidvate Teile meelepäraste kultuuri- ja meelelahutusürituste kohta. Kui olete hädas piletite leidmisel, siis meie aitame Teid selles meelsasti.

Oma parimate klientide jaoks on meil ka mitmeid eksklusiivseid eripakkumisi. Platinum krediitkaardi omanikele on meil heameel pakkuda tõelist erikohtlemist Vormel 1 võistlustel, kus Teie jaoks on reserveeritud parimad istekohad. Olete oodatud külaline Formula 1 Paddock Club'i. Veelgi eksklusiivsema võimalusena on Teile tagatud ligipääs Formula 1 meeskonna Paddock Area'le, kuhu tavapäraselt saavad siseneda vaid võistlejad, meeskonnaliikmed, valitud meedia ja ülemaailmsed kuulsused.

F1 ja teiste piletite broneerimiseks piisab vaid kui helistate meie Platinum klienditeeninduse telefonil (+372) 888 7 888.